Vytisknout
Kategorie: Soft rady
Zobrazení: 4573

Aplikace Microsoft Outlook 2010 blokuje přílohy, které přesahují 20 megabajtů (20480 KB). Pokud vaše přílohy překročit toto omezení se chybová zpráva \ldblquote Velikost přílohy překračuje povolenou mez. \rdblquote se objeví.

Toto omezení zabrání počítač neustále se pokouší odeslat velké přílohy, které překračují omezení většina poskytovatelé služeb Internetu (ISP) . Toto omezení se vztahuje přidáváte jeden velký přílohu, která je větší než 20 megabajtů (MB) nebo několik příloh, jejichž součet celková velikost je větší než 20 MB.

Pokud používáte účet serveru Exchange, limit řídí správce serveru Exchange. Je-li Exchange Server je nakonfigurován pro použití výchozí limit, tato chybová zpráva v případě, že celkový součet přílohy je větší než 10 MB (10240 KB). Tuto mez můžete změnit pouze správce serveru Exchange.

Problémy s rozsáhlými přílohami

Přestože zprávy nejsou přesáhnout omezení velikosti příloh aplikace Outlook nebo Exchange Server, je pravděpodobné, zprostředkovatel vaše příjemce e-mailu může blokovat zprávy obsahující velkými přílohami. Chcete-li omezit velikost příloh, které jste odeslali v aplikaci Outlook, v tématu zmenšení velikosti obrázků a příloh .

Vedle pošty zprostředkovatele omezení velikosti celkové zprávy odesílání velkých příloh prostřednictvím e-mailové zprávy není vždy nejlepším řešením.

Účinně sdílet velké soubory.

Existuje několik způsobů, jak sdílet velkých souborů a spolupracovat s jinými uživateli bez odeslání příloh.

Pokud vaše organizace používá server služby SharePoint a poskytuje Osobní web , odesílání souborů do knihovny sdílené dokumenty složky webu a pak do zprávy zahrnout odkaz soubor.

Při otevření knihovny dokumentů služby SharePoint, které mají uložit do souboru, klepněte pravým tlačítkem myši odkaz na dokument, klepněte na tlačítko Kopírovat zástupce a potom vložit (CTRL + V) zástupce do zprávy.